Påmeldingene blir listet fortløpende etterhvert som betaling er bekreftet.

For mer informasjon om ekvipasjen, klikk på navnet på den påmeldte.

	
Maria Nielsen Eliteklasse
Vegar Nordby Åpenklasse
Vegar Nordby Begynnerklasse
Vegar Nordby Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Cathrine Olaussen Overvik Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Tove Svindland Åpenklasse
Steen Dalsager Åpenklasse
Nina Huffman Begynnerklasse
Jurjen van Weert Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Robert Mueller Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Randi Sofie Seglem Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Fredrik Lindström Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Fredrik Lindström Eliteklasse
Helena Lindström Åpenklasse
Helena Lindström Eliteklasse
Helena Lindström Eliteklasse
Amund Lorentsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Aase Ramsrud Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Øyvind Gullaksen Åpenklasse
Asbjørn Kristiansen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Øyvind Veel Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Ingrid Andrén Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Øyvind Veel Eliteklasse
Maria Syltebø Opstad Åpenklasse
Heidi Kvan Eliteklasse
Mette Fevang Åpenklasse
Kari Stabæk Begynnerklasse
Asbjørn Kristiansen Eliteklasse
Asbjørn Kristiansen Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Lene-Kristin Trasti-Smedstad Begynnerklasse
Leni Jacobsen Eliteklasse
Per Lier Eliteklasse
Per Lier Eliteklasse
Reidun Sagbakken Begynnerklasse
Bent Utsen Begynnerklasse
Jonna Vassbotn Åpenklasse
Jonna Vassbotn Åpenklasse
Frank Skjerping Eliteklasse
Frank Skjerping Åpenklasse
Monica Skjerping Åpenklasse
Emilie Børresen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Monica Skjerping Eliteklasse
Erik Røyseth Eliteklasse
Irene Fagerlund Hansen Åpenklasse
Ronnie Blindheim Eliteklasse
Carina Snarberg Eliteklasse
Carina Snarberg Åpenklasse
Carina Snarberg Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Cecilie Abell Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Nils Brolin Eliteklasse
Ida Nilsson Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Inger Elden Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Inger Elden Eliteklasse
Vibecke Øra Skjelfoss Eliteklasse
Vibecke Øra Skjelfoss Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Alf Roger Øra Skjelfoss Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Göran Lundgren Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Aase Ramsrud Eliteklasse
Aase Ramsrud Eliteklasse
Øyvind Aanerød Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Maud kristine Heier Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Tove Rigmor Berg Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Marianne Søgaard Eliteklasse
Marianne Søgaard Eliteklasse
Rita Tesaker Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Lene Normann Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Trude Hustad Eliteklasse
Jon Gulbrandsen Begynnerklasse
Stine Skramstad Åpenklasse
Anne Lise Smedbold Eliteklasse
Anne Lise Falck Åpenklasse
Kirsten Norberg Eliteklasse
Karoline Johansen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Karoline Johansen Åpenklasse
Anne Mansås Åpenklasse
Trond Pettersen Eliteklasse
Tone Høyland Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Åge Engebretsen Åpenklasse
Tone Høyland Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Elisabeth Løhre Åpenklasse
Elisabeth Løhre Begynnerklasse
Hilde Askildt Åpenklasse
Ingrid Skår Eliteklasse
Gjermund Eggen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Tone Andersen Eliteklasse
Torbjørn Gjemdal Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Lill Jacqueline Fischer Begynnerklasse
Gro Merete Alendal Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Karin Fagerås Begynnerklasse
Gretee Melsether Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Janicke Gurijordet Eliteklasse
John Nikolajsen Eliteklasse
Mona Madsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Mona Madsen Eliteklasse
Nina Egeberg Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Sten Ivar Tønsberg Begynnerklasse
Bjarne Holm Eliteklasse
Dorte Klarskov Mahler Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Dorte Klarskov Mahler Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Erling Skotner Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Erling Skotner Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Britt Rustand Åpenklasse
Kåre Rustand Åpenklasse
Heidi Kvan Åpenklasse
Kirsti Ekstrøm Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Kirsti Ekstrøm Eliteklasse
Line Sandstedt Åpenklasse
Annette Helk Eliteklasse
Siv Wilson Eliteklasse
Helle Stockfisch Eliteklasse
Jette Schmidt Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Kari Hansen Eliteklasse
Rønnaug Lunaas Åpenklasse
Maria Nielsen Åpenklasse
Tina Schjilling Hansen Åpenklasse
Thomas Nygaard Kristensen Billesborgvej 59B Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Siri Svihus Eliteklasse
Siri Svihus Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Siri Svihus Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Anne Olaussen Eliteklasse
Nina Vik Eliteklasse
Ingrid Eriksson Eliteklasse
Ingrid Eriksson Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Jan Bergendahl Åpenklasse
Anne Kathrine Haldorsen Åpenklasse
Sarita Winsevik Åpenklasse
Sarita Winsevik Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Per-Ove Breivold Åpenklasse
Irene Hegerberg Åpenklasse
Grethe Eklund Åpenklasse
Tormod Ruud Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Tormod Ruud Åpenklasse
Ruth Simonsen Eliteklasse
Ove Simonsen Eliteklasse
Ove Simonsen Eliteklasse
Camilla Jakobsen Eliteklasse
Camilla Jakobsen Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Martin Jakobsen Eliteklasse
Jeanette Bundgaard Eliteklasse
Inger Lise Løtoft Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Iren Kydland Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Rose Mari Pettersen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Therese Sæberg Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Tone Kit Hansen Eliteklasse
Christina Getz Åpenklasse
Else Pedersen Eliteklasse
Marianne bergan Begynnerklasse
May Helene Toth Begynnerklasse
Magnus Ånsløkken Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Magnus Ånsløkken Eliteklasse
Solveig Ånsløkken Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Pernille Lillevang Eliteklasse
Anne Grete Kibsgaard Åpenklasse
Helen G Debuse Eliteklasse
Hildur Eilertsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Hildur Eilertsen Eliteklasse
Åse Tøfte Eliteklasse
Anne-Grete Kibsgaard Åpenklasse
Kari Bakos Åpenklasse
Dorthe Pedersen Eliteklasse
Dorthe Pedersen Eliteklasse
Palle Ingemann Eliteklasse
Palle Ingemann Eliteklasse
Per Andersen Eliteklasse
Hege Christin Dahl Åpenklasse
Trude Aas Åpenklasse
Ragnhild Birkestrand Åpenklasse
Evy B Johansen Åpenklasse
Wenche Hildisch Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Geir Tore Snefjellå Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Anita Galtung Nilsen Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Anita Galtung Nilsen Åpenklasse
Stig Andersen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Holger Blom Davidsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Holger Blom Davidsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Holger Blom Davidsen Eliteklasse
Trond Valdersnes Åpenklasse
Ronny Lillebakken Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Hans Petter Barkost Eliteklasse
Gunilla Grefberg Eliteklasse
Arnulf Hustad Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Arnulf Hustad Eliteklasse
Ann-Turid Hustad Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Line Moen Åpenklasse
Christina Berman Åpenklasse
Tina Schilling Hansen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Marita Danemyr Eliteklasse
Marita Danemyr Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Anni Holm Nielsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Anne Kaurin Åpenklasse
Anne Kaurin Eliteklasse
Frank Graversen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Marianne Graversen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Anna Ekström Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Marie Skjetne Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Marie Skjetne Eliteklasse
Gunilla Holm Nyberg Begynnerklasse
Agne Nyberg Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Inga-Lena Djurberg Åpenklasse
Inga-Lena Djurberg Eliteklasse
Anna Ekström Veteranmesterskap (Eliteklasse)
Lars Kjetel Siqveland Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Maiken Henriksen Begynnerklasse
Christina Boltorp Eliteklasse
Christina Boltorp Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Peter Boltorp Eliteklasse
Linda Moore-Carlsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Ellen Beate Hove Eliteklasse
Finn Rasmussen Eliteklasse
Ann Rasmussen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Cecilie Kaurin Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Benedikte Winkelhorn Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Bodil Bache Eliteklasse
Flemming Nøhr Christensen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Tine Dyreborg Johansen Eliteklasse
Steen Ole Johansen Eliteklasse
Pernille Lillevang Eliteklasse
Tommy Langelund Jakobsen Eliteklasse
Pernille Lillevang Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Tommy Langelund Jakobsen Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Susanne Andersen Eliteklasse
Tom Andersen Eliteklasse
Hanne Bugge Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Atle Bakke Begynnerklasse
Svanhild Bakke Unghundmesterskap (Begynnerklasse)
Results 1 - 225 of 225