raseseminar

Velkommen til raseseminar med Frank Kane

maxdk kongsv

Trondheim  25-26 aug 2017
Oversikt over påmeldte

Oslo

Oslo 22. og 23. sept
Påmeldte

 mh2018

Vestfold 1. og 2. september
Oversikt over påmeldte

kiongsvinger

Kongsvinger 25. og 26. august

Oslo

Bevegelig BK 28. april

walter

Har siden 1997 haft labrador – har i dag 2 hunde (Barry/EK og Tailor/BK). Uddannet markprøvedommer siden 2008.Har dømt WT, B- (cold games) og A-prøver i Tyskland, Schweiz, Norge og Sverige.

Inkarneret jæger både med jagtgevær og riffel – har været på jagt i 15 forskellige lande. Sidder i Dansk Retriever Klubs bestyrelse som næstformand.
Norge er mit ”moderland” (norsk født mor). Jeg nyder hver dag i den norske natur med dejlige norske hundevenner. Jeg ser meget frem til en hyggelig og spændende Norwegian Championsships 2016 med godt humør og godt hundearbejde.

På gensyn
Walter Mygil

walter Water Mygil (Danmark)
anonym   
   
   
   
   
   
   
   
   

diba bevegelig BK

Næra 10. og 11. sept
Oversikt over påmeldte

bergen

BK, AK og EK, 24-25. Mars
Oversikt over påmeldte

Påmelding Mesterskapshelgen 2018

Velkommen til Mesterskapshelgen 2018

Norsk Retrievermesterskap arrangeres i år av NRK avd. Vestfold i helgen 1. og 2. september i Storås skianlegg i Stokke.

Mesterskapet avvikles som offisiell Working Test, med de unntak som er beskrevet i NKKs Regler for jaktprøver for retrievere punkt 9.1.2.

NORSK UNGHUNDSMESTER I JAKT er åpen for alle hunder under 24 mnd uavhengig av oppnådde resultater på WT tidligere (må ha bestått kvalifiseringsprøve). Denne klassen konkurrerer i Begynnerklassen.

NORSK RETRIEVERMESTER I JAKT konkurrerer i Eliteklassen og er åpen for alle som er kvalifisert til EK på B-prøve eller WT, beste Veteran etter lørdagens konkuranse blir NORSK VETERANMESTER I JAKT

Prøveleder: Ole Kristian Skodde
Dommere: Frank Hermansen (N)
Helen Gram Debuse (N)
Lars Nordenhof (DK)
Bengt Gustavsson (S)

Etter 22. juli stiger påmeldingsavgiften til 750,- NOK

Du må betale med kredittkort. Du blir videresendt til betaling når du trykker
"Registrer påmelding og gå til betaling"

Du kan betale med kredittkort, er ikke nødvendig å opprette
paypal konto.

Påmeldingen blir ikke registrert før betaling er fullført!


Informasjon om hund
Reg . nr.(*)
Invalid Input
Tittel og navn(*)
Invalid Input
Rase(*)
Invalid Input
Kjønn(*)
Feil i feltet
Født(*)
Invalid Input
Hundens mor(*)
Invalid Input
Hundens far(*)
Invalid Input
Oppdretters navn(*)
Invalid Input
Deltar i klasse(*)
Invalid Input

Informasjon om eier

Navn(*)
Invalid Input
Adresse(*)
Invalid Input
Post nr(*)
Invalid Input
Sted(*)
Invalid Input

Informasjon om fører

Fornavn(*)
Invalid Input
Etternavn(*)
Invalid Input
Land(*)
Invalid Input
E-post(*)
Invalid Input
Telefonnummer(*)
Invalid Input


Påmeldingsavgift
0.00 NOK
Påmeldingen blir ikke registrert før betaling er fullført!
Plikter(*)
Invalid Input
Påmelder er ansvarlig for at alle opplysninger i skjemaet er riktige. Undertegnede erklærer at denne blankett er samvittighetsfullt utfylt. undertegnede er kjent med NKKs regelverk for prøven, og forplikter seg til å følge disse.

	
Anne Lin HøitomtBegynnerklasse
Hedvig IhlenÅpenklasse
Line HovdeBegynnerklasse
Reidun SagbakkenBegynnerklasse
Guro BrunsbyBegynnerklasse
Stein FeragenBegynnerklasse
Britt WeiumBegynnerklasse
Reidun SagbakkenBegynnerklasse
Lidvard HjelleBegynnerklasse
ann auneÅpenklasse
Tingstveit tingstveitBegynnerklasse
Allan tingstveitBegynnerklasse
Ane Marthe HaldorsenBegynnerklasse
Maud Kristine HeierBegynnerklasse
Anne Kathrine HaldorsenÅpenklasse
Bente SvenningsenBegynnerklasse
Hilde AskildtBegynnerklasse
Wenche BredstenBegynnerklasse
Hilde AskildtÅpenklasse
Ingrid SkårEliteklasse
Jostein Siring SiringEliteklasse
André AlfredsenBegynnerklasse
André AlfredsenEliteklasse
Øyvind VeelBegynnerklasse
Cecilie AbellBegynnerklasse
Mette FevangEliteklasse
Mette FevangEliteklasse
Hege Christin DahlÅpenklasse
Nina EgebergÅpenklasse
Karen Sofie SkotheimBegynnerklasse
Anne Grethe LåhneBegynnerklasse
Maria OpstadÅpenklasse
Vera S. Dahl VerloEliteklasse
Anne FagernesBegynnerklasse
Mette KristiansenBegynnerklasse
Ronny LillebakkenÅpenklasse
Margunn TvedtenBegynnerklasse
Kai Robert FurbergBegynnerklasse
Tina Therese EdvardsenBegynnerklasse
Annika LøddingÅpenklasse
Sissel AddeBegynnerklasse
Anne Lise BøhlerBegynnerklasse
Anne Lise BøhlerÅpenklasse
Solveig ÅnsløkkenBegynnerklasse
Solveig ÅnsløkkenÅpenklasse
Linn LunderengBegynnerklasse
Tone TønnessenBegynnerklasse
Tone TønnessenBegynnerklasse
Trond PettersenEliteklasse
Ellisiv HovigÅpenklasse
Trond PettersenEliteklasse
marianne berganBegynnerklasse
Steen DalsagerÅpenklasse
Steen DalsagerEliteklasse
Ingrid LangvatnBegynnerklasse
Steinar SværenBegynnerklasse
Anne Sofie KollevoldBegynnerklasse
Perly BergeÅpenklasse
Birgit EngelsenBegynnerklasse
Helen LundbergBegynnerklasse
Jannicke BjørkåBegynnerklasse
Stine Finckenhagen Begynnerklasse
Åge EngebretsenBegynnerklasse
Tone HøylandEliteklasse
Tone HøylandBegynnerklasse
Heidi KvanÅpenklasse
Gry Schei HoelÅpenklasse
Vidar VenbakkenEliteklasse
Anne Lise FalckEliteklasse
Per LierEliteklasse
Per LierBegynnerklasse
Siri SvihusEliteklasse
Jonna VassbotnÅpenklasse
Siri SvihusÅpenklasse
Siri SvihusBegynnerklasse
Margunn TvedtenÅpenklasse
Grethe E NordbyBegynnerklasse
Maiken Henriksen Begynnerklasse
Cecilie KaurinBegynnerklasse
Amund LorentsenÅpenklasse
Julie DahlBegynnerklasse
Anita Galtung NilsenEliteklasse
Tina Torstveit LyngstadBegynnerklasse
Ronny LillebakkenBegynnerklasse
Cathrine TvetenÅpenklasse
Vigdis PettersenBegynnerklasse
Vigdis PettersenÅpenklasse
Gro RuvangÅpenklasse
Trine-Lise Kolsrud JohannessenBegynnerklasse
Nina VikEliteklasse
Inger Helene SørliBegynnerklasse
Kari StabækBegynnerklasse
Susanne Devik HopeBegynnerklasse
Solveig MarkussenÅpenklasse
Irene HegerbergÅpenklasse
Kirsten NorbergEliteklasse
Stig StøtvigBegynnerklasse
Bjørnar Omdal RønningenBegynnerklasse
Trude HustadEliteklasse
Trude HustadBegynnerklasse
Øyvind GullaksenÅpenklasse
Jon GulbrandsenÅpenklasse
Hildur EilertsenÅpenklasse
Christina GetzEliteklasse
Ellen HoveEliteklasse
Marianne SøgaardEliteklasse
Marianne SøgaardEliteklasse
Frank ThomsenBegynnerklasse
Kari BakosÅpenklasse
Christian FagerbakkeÅpenklasse
Tone AndersenEliteklasse
Katharina MovikBegynnerklasse
Guro NordhagenÅpenklasse
Vibeke BirkeliÅpenklasse
Sigrid LyftingsmoBegynnerklasse
Arnulf HustadEliteklasse
Ann-Turid HustadEliteklasse
Elisabeth AaseBegynnerklasse
Åse TøfteBegynnerklasse
Åse TøfteEliteklasse
Benedicte SkaarnesBegynnerklasse
Benedicte SkaarnesEliteklasse
Therese SæbergEliteklasse
Geir Tore SnefjellåBegynnerklasse
Karin FageråsÅpenklasse
Karin FageråsBegynnerklasse
Siv HelsethBegynnerklasse
Siv HelsethBegynnerklasse
Anita Galtung NilsenÅpenklasse
Annette HelkBegynnerklasse
Annette HelkEliteklasse
Hilde WeckhorstBegynnerklasse
Thrine-Lise TryterudBegynnerklasse
Thrine-Lise TryterudEliteklasse
Jonna VassbotnBegynnerklasse
Anne Grethe LåhneÅpenklasse
Håkan BergmanEliteklasse
Håkan BergmanEliteklasse
Marita BergmanEliteklasse
Elise LyftingsmoÅpenklasse
Laila ElvegårdBegynnerklasse
Tormod RuudÅpenklasse
Tormod RuudBegynnerklasse
Lill-Iren HøilandBegynnerklasse
Iris IdlandBegynnerklasse
Christian HoferÅpenklasse
Vidar MikalsenBegynnerklasse
Kari BakosÅpenklasse
Kirsti EkstrømBegynnerklasse
Kirsti EkstrømÅpenklasse
Kirsti EkstrømEliteklasse
Frode EkkerenBegynnerklasse
Per-Ove BreivoldÅpenklasse
Per-Ove BreivoldBegynnerklasse
Christina BermanÅpenklasse
Torunn RosselandBegynnerklasse
May Helene TothÅpenklasse
Sten Ivar TønsbergÅpenklasse
May Helene TothBegynnerklasse
Trude AasÅpenklasse
Silje FagervikBegynnerklasse
Bodil BacheEliteklasse
Inger Lise LøtoftBegynnerklasse
Ann-Olaug Toftesund Begynnerklasse
Isabell BaumannBegynnerklasse
Eva SkjåkBegynnerklasse
Karoline Johansen Begynnerklasse
Karoline Johansen Eliteklasse
Atle BakkeÅpenklasse
Svanhild BakkeBegynnerklasse
Kjersti Horten HusebyeBegynnerklasse
Brit H MathisenBegynnerklasse
Fridtjof KiellandBegynnerklasse
Fridtjof KiellandEliteklasse
Ann Kirsti JohansenÅpenklasse
Hans Petter GrongstadEliteklasse
Hans Petter GrongstadBegynnerklasse
Juliane Emily EriksenBegynnerklasse
Miriam PedersenBegynnerklasse
Lena AxelssonBegynnerklasse
Marie SkjetneÅpenklasse
Marie SkjetneEliteklasse
Ann Cathrin SolbakkenÅpenklasse
Ann Cathrin SolbakkenEliteklasse
Marit WingeEliteklasse
Results 1 - 185 of 185